Адвентистська громада відсвяткувала своє 15-річчя


______________________________________

В суботу, 5 червня, в Чернівцях Адвентистська громада по вул. Миколайчука, 2 відсвяткувала 15 річницю від дня заснування. Привітати вірян зі святом прибули єпископи Церкви Адвентистів Сьомого Дня, підприємці нашого краю, які вклали свою лепту в заснування молитовного будинку, віряни з інших громад міста.

Святкове Богослужіння розпочалось з самого ранку. День видався сонячним, що зробило свято ще більш урочистішим. Крім слів настанови з Святого Письма, з якими по черзі виступили всі єпископи, що від часу заснування здійснювали служіння в даній громаді, віряни могли насолоджуватись чудовим духовним співом як церковного хору, так і місцевої молоді.

Історія громади розпочинається з 1995 року, коли частина віруючих відділилась від церкви по вул. Турецька, 10, щоб проводити Богослужіння за місцем проживання. Першим єпископом був призначений Валерій Петрюк, який і знайшов місце для молитовного будинку по вул. Миколайчука, 2. Таким чином на місці колишнього магазину “Стожари” зараз стоїть молитовний будинок, шлях до якого вказують показчики напрямку руху по вул. Головній.


_______________________________________
Особливу подяку громада висловила як керівництву Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Чернівцях, так і місцевому підприємцю Анатолію Скуляку, який пожертвував більшу частину коштів для придбання молитовного будинку, а також депутату міськради Назарію Савчуку, депутату облради Володимиру Токарюку за фінансову підтримку в будівництві. Згадали також і вклад окремих вірян – Ніну Перепелюк, нині вже покійну та брата Іллю Колюка, які багато попрацювали біля церкви та інших.

Василь Гаврелиця, нинішній єпископ громади, подякував всім гостям, які завітали на святкове Богослужіння і поділився планами щодо майбутнього. “Церква Божа має постійно підтримувати ті високі стандарти, які Господь залишив для нас у Святому Письмі, щоб явити світові чудо Божої благодаті, здійснене в житті кожного вірянина. Особливо приємно бачити молодь, яка активно бере участь в Богослужіннях” – зазначив Василь Гаврелиця.

В планах громади на майбутнє є бажання зробити реконструкцію будівлі молитовного будинку відповідно до стандартів протестантського храму.

(с) Микола Гунько


Tags: , ,