Аби була Аби книжка і Очеретяний кіт


Сьогодні в Шепетівці Бойченко уже вдруге представив свою “Аби книжку” під музику Миколи Доляка та Романа Кріля з Очеретяного кота (вперше – у “Найкращій кав’ярні”, ще до виходу книги).Не знаю наскільки жарт, що “поезії під музику і дурний може, а от есеїстику – …”, але звучало гарно. Підібрали музику, класно грали – і все було доречно.
Бойченко уміє класно писати, і читати, виявляється, теж; і приємно й цікаво послухати про місток у Польщі, про правдивого бармена, про жіночок у поїзді.
Але нашо стільки політики? Злободенні теми, актуальні тут і зараз – чи варто на них витрачатися? Ющенко, Янукович, донецькі…
– от шо б ти йому сказав, якби він зараз сидів отут біля тебе? – переповідає Бойченко підслухану на сільській зупинці розмову двох добродіїв, які говорили про Януковича;
– та пішов він на х*й, не хочу з ним говорити.

Думаю, Олександрові варто цю відповідь взяти на озброєння, у трошки розширенішому варіанті: “пішли вони всі на х*й, не хочу про них писати”.


Після музично-літературної частини – невеличка автограф-сесія; книги можна було придбати на вході.

А ще – трошки спізнився, але так зрозумів, Бойченко говорив саме про те, що закривається додаток до Молодого буковинця – Трохи культури, де він був, здається, головним редактором.
Шкода якщо так. Сам ніколи його не читав, але шкода.

 • Oksi

  як закривається???( чому? Завжди тільки додаток "трохи культури" й читаю!!! найцікавіші сторінки!

  • причина, мабуть, очевидна: комерційна недоцільність скоріш за усе..
   тобто тягнути в довісок такий собі додаток стільки часу – це вже неабиякий прецедент.
   з іншого боку, Бойченко каже цей закривається – буде щось інше; може, є вже якісь плани абощо

 • Pressabook

  "А ще – трошки спізнився, але так зрозумів, Бойченко говорив саме про те, що закривається додаток до Молодого буковинця – Трохи культури, де він був, здається, головним редактором. Шкода якщо так. Сам ніколи його не читав, але шкода."
  Чудове і професійне завершення репортажу! 
  Як на регіональний ресурс, продемонстрована неабияка зорієнтованість у реаліях регіональної преси ("здається"), а вислів "не читав, але шкода" достойний зайняти місце поруч із відомим "Не читал, но осуждаю!" 

  • приємно, що переймаєтесь чистотою жанру; з іншого боку, шкода бути одному такому на нашу регіональну пресу що аж випромінює непрофесіоналізм.
   піду десь на курси підвищення кваліфікації, дякую, що звернули увагу

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото