Видавництво “Грані-Т” презентувало путівник “8 мандрівок Буковиною”


Сьогодні в книгарні “Букініст” відбулася автограф-сесія Ірини Пустиннікової – автора путівника “8 мандрівок Буковиною”.

“8 мандрівок Буковиною”, за словами Ірини Пустиннікової- це опис восьми маршрутів Буковиною, кожен з яких починається з Чернівців, і кожного разу Чернівці, на сторінках путівника, постають інакше. Багато інформації взято з попередньої – першої книги автора – “Чернівці для небайдужих”, але багато і нового.

Перед відвідинами “Букініста” Ірина була на зустрічі зі студентами на географічному факультеті національного університету і була дещо вражена зацікавленістю аудиторії та позитивним ставленням.

Серія “Путівники” видавництва “Грані-Т” – одні з найкращих сучасних путівників, автори яких стараються висвітлювати і не дуже привабливі факти в тих чи інших маршрутах.

В цій серії вже вийшли : “2 береги Збруча”, “3 шляхи Закарпаттям”, “4 мандрівки Житомирщиною”, ” 5 шляхів зі Львова”, “7 мандрівок Полтавщиною”, “8 мандрівок Буковиною”, “10 маршрутів вихідного дня навколо Києва”, “12 маршрутів Київщиною”, “14 мандрівок Вінничиною”, “29 зупинок від Хмільника до Хмельницького”, “44 дерев”яних храми Львівщини”, “55 дерев”яних храмів Закарпаття”.

Зараз до друку готуються: “17 районів Тернопільщини” та “83 святині Тернопілля”.


Tags: , ,