З державного бюджету ЧОДА виділено 19 млн.грн.

Сьогодні уряд прийняв розпорядження № 1346-р про підготовку та відзначення у 2010 році 70-річчя створення Чернівецької області. Розпорядженням передбачено утворено організаційний комітет, який очолив міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов. До складу оргкомітету ввійшли ряд керівників міністерств, відомств та народних депутатів.

Відповідно до розпорядження, Чернівецькій обласній державній адміністрації на безповоротній основі у вигляді субвенції з державного бюджету виділено 19 млн. гривень за рахунок коштів Стабілізаційного фонду. «Завдяки цим коштам ми покращимо соціальну інфраструктуру області: будуть добудовані і здані в експлуатацію об’єкти охорони здоров’я, освіти, культури. Виділення урядом додаткових коштів області означає, що влада турбується про наших громадян», – констатував М.Папієв.

Крім того, Державній службі автомобільних доріг доручено профінансувати в першочерговому порядку видатки на добудову другої черги автомобільної дороги в обхід м. Чернівці в сумі 22 млн. гривень.
«Я переконаний, що саме так потрібно працювати, забезпечувати, відстоювати інтереси громадян на цій посаді, – запевнив голова ОДА – Дбати про край – не словом, а ділом – такою є квінтесенція моєї роботи».

(c) Прес-служба ОДА
фото: Михайло Марків


Tags: , ,