16 тон «Таміфлю» із Базеля по 67 грн за упаковку

2 листопада, о 1.00 до міжнародного аеропорту «Бориспіль» із м.Базель (Швейцарія) прибуде транспортний літак АН-26 із вантажем препарату «Таміфлю». Про це повідомила Прес-секретар Президента України Ірина Ванникова.

Раніше, на виконання доручення Глави держави, міністр закордонних справ Петро Порошенко провів переговори безпосередньо з виробником зазначеного антивірусного препарату – компанією «Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд.». Відтак вночі до Києва прибуде 16-тонний вантаж «Таміфлю». Йдеться про 300 тисяч одиниць препарату, що є місячною потребою для всієї України, сказала І. Ванникова.

За домовленістю із компанією-виробником, ціна на «Таміфлю» складатиме 67 гривень за упаковку.[що ЗНАЧНО нижче за встановлену КМУ ціну в 348,5 грн! – прим.ред] «Це спеціальна вартість для країни, що потерпає від епідемії. Президент України доручив оперативно розмитнити вантаж, і завтра зранку ліки будуть доставлені у найбільш постраждалі від грипу західні регіони України», – сказала І.Ванникова.

Вночі літак із Швейцарії зустрічатиме Глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко.

Про це ж на урядовому порталі:

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Міністр закордонних справ Петро Порошенко забезпечили екстрену закупівлю та завезення в Україну сьогодні вночі літаком в аеропорт Бориспіль 300 тисяч доз лікарського препарату «Таміфлю», чого повністю достатньо для того, щоб забезпечити всі лікарні та «швидкі допомоги» України цим лікарським засобом. Всі громадяни України, хто звернеться до лікарень, у разі необхідності отримають цей препарат невідкладно та безкоштовно.
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Міністр закордонних справ о 00:30 годині ночі (2 листопада) зустрічатимуть цей вантаж в аеропорту «Бориспіль» та розсилатимуть його по регіонах України.

А також:

За результатами домовленостей Президентів України та Польщі польська сторона надасть Україні велику партію медикаментів

Президент звернувся до лідерів низки країн та міжнародних організацій з проханням надати допомогу Україні в подоланні епідемії грипуа це


Tags: