13 жовтня – день жалоби за загиблими внаслідок ДТП на Дніпропетровщині


Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України – сьогодні близько дев’ятої години ранку на Дніпропетровщині у м. Марганець на залізничному переїзді пасажирський автобус “Еталон” зіткнувся з маневровим локомотивом. За попередніми даними водій автобусу виїхав на залізничний переїзд на забороняючий сигнал семафора.
Автобус рухався за маршрутом “Міська поліклініка – селище Городище” (селище розташоване на околиці Марганця). У автобусі окрім водія перебували 50 пасажирів.
На даний час попередньо встановлено, що на місці дорожньо-транспортної пригоди загинуло 40 людей (серед них троє дітей), двоє пасажирів від отриманих травм померли у лікарні. Ще 11 отримали тяжкі травми та госпіталізовані.
За вказівкою Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова на місце події терміново виїхала оперативна група МВС на чолі із заступником Міністра внутрішніх справ Василем Фаринником. До складу групи також входить начальник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий та фахівці науково-дослідного криміналістичного центру МВС.
За дорученням Анатолія Могильова ДАІ візьме на жорсткий контроль дотримання водіями транспортних засобів правил проїзду залізничних переїздів, а також випуск на лінію транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів.
Сьогодні там перебуває і президент Віктор Янукович з запланованим раніше робочим візитом.
Президент сказав, що має намір оголосити 13 жовтня днем жалоби за загиблими внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на Дніпропетровщині.
Урядовий штаб з ліквідації наслідків аварії очолив перший віце-прем’єр Андрій Клюєв, який прибув разом із президентом до Дніпропетровської області, але на місце аварії вирушив без президента.
Янукович доручив правоохоронним органам провести ретельне розслідування та встановити винних у ДТП.
Прокуратура Дніпропетровської області вже порушила кримінальну справу за фактом ДТП.


Tags: , ,