Що пропонують 13 Foursquare Specials у Чернівцях

Наразі в Чернівцях діють 13 Foursquare Specials – спеціальних пропозицій, які можуть отримувати користувачі геолокаційної соціальної мережі Foursquare.

8 із них – від мережі магазинів Watsons, усі вони однакові (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8):

Як бачимо, максимально 11 осіб, які зачекінились – і максимально 35 чекінів. В середньому ж – по 1-2-3. Не надто ці пропозиції популярні серед чернівчан.

1 пропозиція від ПУМБ: “Стань мером відділення ПУМБ та отримай фірмову чашку!
Таку чашку ми вже отримали, дуже навіть симпатична. Хто собі теж хоче – чекіньтесь і буде вам подарунок.

Ще 4 пропозиції (вочевидь, жартівливі – цікаво чи звертався хтось за своєю пропозицією до міської ради?..) від “Чернівецька міська рада / Chernivtsi City Council”:
Check-in and get a calendar with our Mayor for free!
If 15 people check-in at once, get free excursion to City Hall!
Became the mayor and get -10% for everything in the City!
Get a free photo with our Mayor on your first check-in!

Нещодавно ще було кілька пропозицій від Фокстроту – вони пропонували 200 гривень знижки на кожні витрачені 1000 гривень при купівлі товарів зі спеціального “акційного” списку, але ними, мабуть, ніхто не користувався.

В цілому можна легко сказати, що усі Foursquare Specials в Чернівцях – такі, що їх встановлюють центральні офіси великих торговельних (і банківської) мереж. Тобто жодної “нашої”, чернівецької. Хоча такі пропозиції були б дуже навіть доречні для, наприклад, наших пабів, кав’ярень, піцерій тощо – місць, у яких люди “зависають”, особливо якщо там ще й вільний вай-фай.


Tags: ,