Що пропонують 13 Foursquare Specials у Чернівцях

Наразі в Чернівцях діють 13 Foursquare Specials – спеціальних пропозицій, які можуть отримувати користувачі геолокаційної соціальної мережі Foursquare.

8 із них – від мережі магазинів Watsons, усі вони однакові (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8):

Як бачимо, максимально 11 осіб, які зачекінились – і максимально 35 чекінів. В середньому ж – по 1-2-3. Не надто ці пропозиції популярні серед чернівчан.

1 пропозиція від ПУМБ: “Стань мером відділення ПУМБ та отримай фірмову чашку!
Таку чашку ми вже отримали, дуже навіть симпатична. Хто собі теж хоче – чекіньтесь і буде вам подарунок.

Ще 4 пропозиції (вочевидь, жартівливі – цікаво чи звертався хтось за своєю пропозицією до міської ради?..) від “Чернівецька міська рада / Chernivtsi City Council”:
Check-in and get a calendar with our Mayor for free!
If 15 people check-in at once, get free excursion to City Hall!
Became the mayor and get -10% for everything in the City!
Get a free photo with our Mayor on your first check-in!

Нещодавно ще було кілька пропозицій від Фокстроту – вони пропонували 200 гривень знижки на кожні витрачені 1000 гривень при купівлі товарів зі спеціального “акційного” списку, але ними, мабуть, ніхто не користувався.

В цілому можна легко сказати, що усі Foursquare Specials в Чернівцях – такі, що їх встановлюють центральні офіси великих торговельних (і банківської) мереж. Тобто жодної “нашої”, чернівецької. Хоча такі пропозиції були б дуже навіть доречні для, наприклад, наших пабів, кав’ярень, піцерій тощо – місць, у яких люди “зависають”, особливо якщо там ще й вільний вай-фай.

 • село! скільки взагалі власників локацій 1. знають про 4sq. 2. знають що їх заклад є у 4sq??

  • Мабуть, небагато;
   але хоч хтось має знати?
   не те щоб така спеціальна пропозиція сильно комусь допомогла (виходячи з кількості наших форскверників) – але для “шарящих” це гарний бонус лояльності

 • Дякуємо, що згадали ПУМБ у цьому огляді! Приємно, що наша чашка сподобалася :)

  Від себе ще можемо додати про зручний сервіс пошуку Specials у будь-якому місці України абощо: http://www.4sqmap.com/specials

  • Угу, класний лінк! Взагалі, мій клієнт під блекберрі показує усі спешили; здивувався коли побачив що клієнт під андроїд (на гелексі табі дивився) показувати спеціальні пропозиції не спішить. Я тоді ще подумав що мабуть глюк якись.
   Цікаво би подивитися клієнт під іОС що і як показує

  • Шось сервіс прибріхує і це видно неозброєним оком ((
   якісь подібні не підкажете?

   • Спробуйте погратись із Location та Radius (встановіть побільше, наприклад). Принаймні, чернівецькі Spesials видно добре. Кращого сервісу поки не бачили :)

 • Людмила Шеремета

  ааааа

 • Людмила Шеремета

  мда, цей комент пройшов, а попередній знову десь пропав((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  • (((((((
   а з якого браузера працюєш? не з опери часом?..

 • Людмила Шеремета

  ні

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото