1 листопада – День без соціальних мереж

„Перерва в Комунікації – 1 листопада день без соціальних мереж” – так називається міжнародна кампанія на користь аутизму. Вже 1 листопада кожен зможе відчути як є, коли світ не має з нами контакту, а ми не маємо контакту зі світом. Саме тоді на таких порталах як «facebook» і «twitter» буде „Перерва в Комунікації” (Communication Shutdown).

Метою кампанії «Перерва в Комунікації» є збір коштів для організацій, що діють на користь аутизму в понад 40 країнах світу, а також поширення суспільної свідомості на тему аутизму і проблем, пов’язаних з комунікацією, яких зазнають особи з цим розладом.

Важко собі уявити хоча б день без контакту з близькими чи знайомими. Як пережити один день, коли ніхто не може нам нічого сказати, написати, пояснити? Якщо зрозуміємо такі проблеми в комунікації, тоді зрозуміємо суть аутизму. Найбільшим викликом для осіб, котрих торкнувся аутизм, є власне проблеми в комунікації з оточенням.

Кожен, хто до 30 жовтня приєднається до глобальної кампанії „Перерва в Комунікації”, протягом 24 годин відсутності в соціальних мережах, зможе відчути на собі, як то є бути відтятим від світу, незрозумілим, відсуненим від інших. Контакти з іншими є величезним викликом і є одними з найбільших бар’єрів, з якими зустрічаються особи з аутизмом. Акція повинна допомогти людям усвідомити, як то є не могти комунікувати. Організатори акції хочуть переконати 4,5 мільярдів споживачів соціальних мереж закрити на один день свої профілі.

Щоб взяти участь в акції, потрібно передати мінімум 5 доларів пожертви через інтернет-сторінку кампанії www.communicationshutdown.org. Тоді можна отримати спеціальне програмне забезпечення під назвою «CHAPP» (charity application), за допомогою якого 1 листопада замість фотографії в профілі з’явиться зображення акції, яке інформуватиме осіб, що входять на профіль, що того дня ця особа не користується соціальними мережами у зв’язку з участю в кампанії «Communication Shutdown».

За матеріалами

Переклад


Tags: ,