Інформаційний центр у день виборів

07 лютого 2010 року в конференц-залі Українського Народного Дому (м.Чернівці, вул.Ломоносова, 2) буде працювати Інформаційний центр для медіа

“ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА – 2010. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ПРОТИ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ”

Роботу Інформаційного центру ініційовано трьома громадськими організаціями: Товариством Український Дім в Чернівцях, обласною організацією “Комітету виборців” та Буковинським центром виборчих технологій.
В рамках діяльності Інформаційного центру для медіа передбачається провести чотири прес-конференції для місцевих засобів масової інформації за результатами діяльності мобільних моніторингових груп та медіа-спостерігачів Українського Народного Дому та “Комітету виборців”, зокрема:

07 лютого 2010 року

о 12.00 год. Перша прес-конференція буде присвячена початку голосування в Чернівецькій області.
Розглядатимуться наступні питання: відкриття виборчих дільниць, робота виборчих комісій, активність виборців. Коментарі мобільних моніторингових груп та медіа-спостерігачів.

Запрошені: голови окружних виборчих комісій ТВО №204 – 205, керівники мобільних моніторингових груп.

о 15.00 год. Друга прес-конференція присвячена дотриманню законних прав та інтересів виборців в день голосування – очима правоохоронних органів.
Розглядатимуться наступні питання: уточнення в списках виборців в день голосування, порушення виборчого законодавства, що були виявлені мобільними моніторинговими групами громадських організацій та медіа-спостерігачами.

Запрошені: відповідальні працівники правоохоронних органів, обласної прокуратури, обласного управління СБУ, відповідальні працівники органів ведення реєстру виборців тощо.

о 18.00 год. Третя прес-конференція присвячена попереднім підсумкам ходу голосування в другому турі виборів Президента України.
Розглядатимуться питання дотримання виборчого законодавства під час проведення голосування очима представників кандидатів на пост Президента України та політичних сил. Коментарі від мобільних моніторингових груп та медіа-спостерігачів.

Запрошені: представники виборчих штабів кандидатів на пост Президента України в ТВО №204, експерт з виборчого права Борис Руснак, політолог Ігор Буркут.

08 лютого 2010 року

о 12.00 год. Підсумковаа прес-конференція буде присвячена попереднім голосування в Чернівецькій області.
Розглядатимуться наступні питання: узагальнення перебігу голосування в першому і другому турі президентських виборів у Чернівецькій області. Коментарі мобільних моніторингових груп .

Додаткова інформація щодо участі в роботі Інформаційного центру для медіа:
моб. тел. (050) 374-07-05, (050) 334-02-61, тел. (0372) 52-80-59, 55-58-06
www.blok.cv.ua, mediaund@gmail.com
Контактні особи – Володимир Старик, Ярослав Філяк, Ігор Баб’юк.


Tags: , ,