Юрій Федькович & Вільям Шекспір & творці вистави

Якщо коли-небудь на теренах нашої строкатої України започаткують проведення Федькович-фесту, то дана постановка, безсумнівно, має його відкривати.

Не дарма, на раніше проведеній прес-конференції, творці вистави попереджали глядачів, що це не буде класичний Шекспір так  як і не буде звичний для нас Федькович. Хоча чи можна говорити так про Федьковича, якого насправді ми не дуже і знаємо… «Як козам роги виправляють» – травестійний переклад 1872 року з Шекспіра, який сам Федькович визначив як «фрашку в одній відслоні». (Фрашка – з іт. «дрібниці» – короткий комічний твір, з фр. – витівка; відслона – назва акту або дії у виставі – ред.).

Коли йшла мова, який саме твір буде поставлений  на чолі із запрошеним режисером-постановником Сергієм Архипчуком, то досить логічним став вибір твору славетного буковинця.

Вистава переповнена креативними образами, цікавими поглядами на костюми та музичне оформлення.

Але навіть тут легко можна простежити взаємостосунки Чоловіка та Жінки, які, не зважаючи на те, Англія це чи Гуцульщина, так як і сотні років тому , залишаються взаємостосунками Чоловіка та Жінки.

Отож запрошуємо на перегляд нової прем”єри!


Tags: , ,