Чернівчани висловлюють співчуття польському народові

Телеграми-співчуття польському народу від імені чернівецької громади у зв’язку із катастрофою президентського літака Ту-154, у результаті якої загинули президент Республіки Польща Лєх Качинський з дружиною, сенатори, посли, керівники військового відомства, представники духовенства та громадськості надіслав міський голова Микола Федорук Генеральному консулу Польщі у Львові Гжегожу Опалінському, Послу Республіки Польща в Україні Яцеку Ключковскі та президенту міста-побратима Чернівців Коніна Казімєжу Палашу.

«Прийміть найглибші співчуття у зв’язку з трагічною смертю Президента Польщі пана Леха Качинського, його дружини та урядової делегації Вашої країни. Це величезна втрата й для України. У ці важкі дні скорботи мешканці Чернівців, як і увесь світ, сумують разом з вами. Нехай вони спочивають з миром», – йдеться у телеграмі-співчутті Миколи Федорука.

11 квітня у Чернівцях в Польскому Народному Домі відбулася траурна меса за участю керівників національно-культурних товариств, представників обласної та міської влади, польської громади, інтелігенції краю на вшанування пам’яті загиблих 70 років тому під час Катинської трагедії та у жахливій авіакатастрофі під Смоленськом. Чернівчани, вшановуючи душі загиблих, поклали квіти та запалили свічки пам’яті .

12 квітня о 18.30 у римо-католицькому костелі Воздвиження Святого Хреста відбулася поминальна меса, де чернівчани вшанували пам’ять загиблих, розділили скорботу та біль непоправної втрати з польським народом, висловили співчуття представникам польської громади міста.

текст (с) Прес-центр МР


Tags: ,