У Чернівцях оголошується інвестиційний конкурс на будівництво трьох об’єктів

Інвестиційний конкурс на будівництво приватного дитячого садка на вул. Братів Кантемирів,3, торгово-побутового комплексу на вул. І. Бойка, 14-Б та із благоустрою дитячого майданчика на вул. Л.Кобилиці, 80-А з будівництвом дитячого кафе, спортивного, ігрового майданчиків , підземного паркінгу оголошує Чернівецька міська рада.

Для будівництва приватного дитячого садка на вул. Братів Кантемирів,3 пропонується земельна ділянка площею 0,4486 га , гранична площа забудови не має перевищувати 0,20 га, гранична висота будівлі – два поверхи, орієнтована загальна площа об’єкту – 600 кв.м, корисна площа – 350 кв.м., загальна орієнтована вартість об’єкту – 1 млн.грн. Інвестор проектними рішеннями має передбачити влаштування комплексного благоустрою всієї території розміщення.

Для будівництва торгово-побутового комплексу на вул. І.Бойка,14-Б пропонується земельна ділянка площею 0,5309 га , гранична площа забудови не має перевищувати 0,20 га, гранична висота будівлі – три поверхи, орієнтована загальна площа об’єкту – 450 кв.м, площа торгово-побутової частини – 250 кв.м., загальна орієнтована вартість об’єкту – 1,5 млн.грн. У проектних рішеннях має бути передбачено облаштування в складових об’єкта поштового відділення та аптеки, комплексного благоустрою всієї території розміщення об’єкта інвестування.

Для благоустрою дитячого майданчика на вул. Л.Кобилиці, 80-А з будівництвом дитячого кафе, спортивного, ігрового майданчиків , підземного паркінгу пропонується земельна ділянка площею 0,0743 га, гранична площа забудови не має перевищувати 0,023 га, гранична висота будівлі – 9 метрів, орієнтована загальна площа об’єкту – 140 кв.м, торгова площа – 80 кв.м., підземний паркінг – 12 легкових автомобілів, загальна орієнтована вартість об’єкту – 1 млн.грн. Інвестор проектними рішеннями має передбачити влаштування комплексного благоустрою всієї території розміщення об’єкту.

Усі три земельні ділянки пропонуються інвесторам на праві оренди строком 30 років з обов’язковим нотаріальним посвідченням договору оренди земельної ділянки. Термін будівництва об’єктів – три роки з моменту виготовлення, погодження та затвердження проектної документації. Термін розробки проектної документації – один рік з моменту отримання дозволу на будівництво (рішення). Джерело фінансування об’єктів інвестування – за рахунок власних або залучених коштів учасника. Реєстраційний внесок для участі в інвестиційному конкурсі – 500 грн.

Основні критерії конкурсу :
1. Найкращі пропозиції щодо будівництва об’єкту інвестування
2. Кількість створюваних нових робочих місць
3. Рівень використання місцевих трудових ресурсів
4. Плановані обсяги інвестицій у розвиток і формування інфраструктури при реалізації інвестиційного проекту
5. Наявність власних фінансових ресурсів та доступ до кредитних ресурсів
6. Використання сучасних технологій, проектних рішень при реалізації проекту
7. Забезпечення учасником виконання зобов’язання за конкурсною пропозицією стосовно об’єкта інвестування
8. Належна відповідність конкурсної документації
Додаткові критерії конкурсу :
1. Досвід роботи і репутація на вітчизняному і закордонних ринках
2. Додаткові пропозиції, спрямовані, зокрема, на створення і розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста, задоволення соціальних, побутових та інших потреб населення мікрорайону, створення нових робочих місць.

Прийняття заяв та конкурсних пропозицій, надання роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єкта інвестування здійснює відділ інвестицій Чернівецької міської ради (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 18.00) за адресою: 58000, м. Чернівці, Центральна площа,1, кім. 308, тел. 520886, 575913.
День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення. Інвестиційний конкурс проводиться не раніше, ніж через 45 календарних днів з моменту опублікування в друкованих засобах інформації відповідного оголошення. Прийом заяв для участі в конкурсі завершується за три робочі дні до дати проведення конкурсу.

(с) Прес-центр МР


Tags:

 
 
 

Коментарі закриті.