Сертифікат UNESCO для Резиденції


Михайло Папієв, голова Чернівецької ОДА, передає на довічне збереження сертифікат ЮНЕСКО Степанові Мельничуку, ректору ЧНУ; 15 грудня 2011 року, Мармурова зала ЧНУ

Сертифікат Михайлу Папієву вручила начальник секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО МЗС України Роксолана Іванченко. Голова ОДА, у свою чергу, передав сертифікат ректору ЧНУ Степану Мельничуку на довічне збереження; розповів також про “буферну зону” і про відповідальність місцевої влади за збереження культурної пам’ятки, про дороги і фасади, які буде відремонтовано і відреставровано.

Степан Мельничук розповів про тривалу процедуру внесення до культурної спадщини, про хвилювання у день доленосної сесії ЮНЕСКО, про те, як отримав результат смс-кою.

З вітаннями виступили генеральні консули Чехії та Польші у Львові, генеральний консул Румунії у Чернівцях, перший секретар посольства Ізраїлю в Україні, представник фонду Главкових у Празі, ректор Сучавського університету імені Штефана чел Маре.
Усі відзначали винятковість події, висловлювали найщиріші привітання.


Хор “Резонанс”, художній керівник – Андрій Плішка

Чому саме Михайло Папієв отримав сертифіката – важко сказати; тому, що “перша особа краю” – причина не надто переконлива. Мабуть, у рамках всезагальної вдячності йому за усе, що відбувається у краї.

Тепер Україна має п’ять об’єктів, внесених до Світової спадщини ЮНЕСКО, один із яких – наша Резиденція метрополитів.

Значно більше фото у альбомі на ФБ.


Tags: , ,