Наймасовіша коляда у Вижниці


615 виконавців коляди “Нова радість стала” зафіксовано представниками Книги рекордів України у Вижниці 8 січня 2012 року о 15:00.

Наймасовіша районна коляда, наймасовіша коляда у малому гірському містечку – такі рекорди України було зафіксовано у Вижниці восьмого січня.
До коляди долучилися шкільні колективи, сільські колективи, представники церковних конфесій, два колективи із міста Бровари Київської області, мистецькі школи та усі охочі.
Як бачимо з першої світлини, долучився до рекордного виконання коляди і батько співочого депутата обласної ради Віталія Ткачука – голова Вижницької РДА Василь Ткачук; мабуть, співоцтво – це у них родинне.

Після спільного виконання коляди “Нова радість стала” було невеличке частування усіх бажаючих.
Дуже гарна світла подія, шкода, що її не було належним чином анонсовано; дізналися про неї практично випадково, а встановити час так і не вдалося – довелося їхати до Вижниці навмання.
Щодо рекорду – важко сказати скільки було виконавців, але дещо підозріло, що одразу після рекордного виконання коляди представник Книги рекордів України одразу оголосив результати і назвав цю цифру: 615 зафіксованих виконавців (очікувалося 500).

Більше фото (близько 30) – у альбомі на сторінці у Facebook.


Tags: , ,